Bize Yazın serap@mirageforeigntrade.com
Bizi Arayın 0554 255 04 55

Hakkımızda

MIRAGE DIŞ TİCARET, GÜMRÜK VE DANIŞMANLIK olarak bilginin paylaştıkça çoğalacağına inanıyoruz. Bilgi Güç’tür evet ama kullanılmazsa Yük’tür felsefesiyle yıllardır daha etkin bir profilde, yaptığımız ve sunduğumuz hizmetlerde daha aktif olmaya çalışıyoruz. Böylece paydaşlarımızla daha hızlı yol katedip daha az maliyetle ticari fayda sağlamaya gayret ediyoruz.

İstanbul Merkezli olarak çalışan firmamız seçkin personeli ile Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde bulunan firmalara İhracat ve ithalat, Gümrük ve Mevzuat, Devlet Destekleri, Dış Ticaret ve Kişisel Gelişim Eğitimleri gibi çeşitli konularda danışmanlık hizmeti veren, konusunda ülkenin önde gelen Dış Ticaret ve Danışmanlık firmalarından birisidir.

Türkiye’de yerleşik üreticilerin ihracat pazarlama ve ithalat süreçlerine dair sorunlarını en kapsamlı şekilde anlayan ve değerlendiren, Ürün Adaptasyonu ve entegrasyonu konusunda uzman, birçok farklı sektörün problemlerine ve ihtiyaçlarına hakim, Yöneticilerin İhracat Danışmanlık hizmeti ile Sürdürülebilir İhracatı öğrenmesini ve öğrenilmiş bilgilerin sürdürülebilir olmasını görev edinmiş , Siz değerli firmalar ile tüm riskleri beraberce üstlenen ,İhracat Danışmanlık Hizmetini Türkiye’de bu kadar kapsamlı bir şekilde ilk defa sunan Türkiye’nin En Profesyonel Danışmanlık ve Gümrük Firması olmayı hedefliyoruz.

KALİTE POLİTİKAMIZ:

Edindiğimiz bilgi birikimi, deneyim ve sahip olduğumuz görev bilincinin gereği olarak, dış ticaret eğitimleriyle büyümeye hazırlanan firmalarımızın kurumsal yapılarının geliştirilmesi, uygulama kalitesinin artırılması ve toplumsal bilgi düzeyinin yükselmesi amacını taşıyor; bu alandaki çalışmalarımızı kamu yararlanmasına sunuyoruz.
Yurtdışına açılmayı hedefleyen veya yurtdışı ortaklı firmalar için dünyanın dört bir köşesinde aynı kalitede hizmet sunmaktayız. Hizmet kalitesini daima üst düzeyde tutmayı hedefleyen firmamız, uluslararası dış ticaret standartları konusunda uzmanlaşmış personeli ile kendini sürekli yenileyen ve geliştiren bir yapıya sahiptir.


SORULARINIZ MI VAR?

Hizmetlerimiz ile ilgili merak ettiğiniz her konuda bize çekinmeden yazabilirsiniz.